Toulava Fest

Festival turistické oblasti Toulava bude letos v Milevsku

 A uskuteční se v rámci Bartolomějského psovícení. A co pro Vás chystáme?

Program začne v 10 hodin v areálu parku Bažantnice. Na hlavní stage se postupně představí Jaromír Kašpar s autorskou tvorbou, Milevský dětský sbor, kapela Prvoci ze ZUŠ Milevsko, milevská kapela V4KA, Escape 2 The Jungle, populární písničkář Pokáč, reggae a ska kapela Fast food orchestra, Ticho de pre cupé band a finalisté Eurovize 2022 We Are Domi.

Při přípravě jednotlivých kapel se ukážou zástupci Toulavy a postupně představí jednotlivá města spadající pod tuto turistickou oblast.

Zároveň bude připravena dětská scéna, kde na děti čeká pohádka Eliščiny pohádky, skákací hrad, nafukovací atrakce od společnosti Elektrowin, stánek s dílničkou a fotokoutkem Muzea milevských maškar, ukázka sportovních aktivit klubů Došwich Milevsko, Proactive Milevsko, 2N aerobic club a Handball Milevsko. Ukážou se i taneční spolky s exhibičními ukázkami, Dům dětí a mládeže představí své aktivity.

Prodejci s registrační značkou Toulava představí své výrobky v rámci jarmarku. 

Vydejte se na poutní stezku do Milevského kláštera - Poutnická trasa: start Bechyně 9 - 10 h (30 km), Rodinná trasa: start Sepekov 10 - 15 h (6 km). Pro poutníky je připraven poutní certifikát a prohlídka Kláštera Milevsko zdarma. Výjimečně je otevřen poutní kostel v Sepekově.

 

Partneři slavností

Partneři posvícení

Logo partnera Město Milevsko
Logo partnera Dům kultury Milevsko
Logo partnera ČEVAK a. s.
Logo partnera EKOKLIMA
Logo partnera ACOND a. s.
Logo partnera Tomegas s. r. o.
Logo partnera VEBA PLYN
Logo partnera SVACON s. r. o.
Logo partnera KV2 Audio
Logo partnera LUWEX
Logo partnera RADIOSTAV
Logo partnera HITRÁDIO
Logo partnera Autobaterie Tollinger
Logo partnera Toulava - turistická oblast
Logo partnera Klášter Milevsko
Logo partnera Jihočeský kraj